KONST / Litografier / Färglitografi 14886388
nr 1488 6388
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, dansande par. Färglitografi, bildmått: 58x49 cm, yttermått inklusive ram: 76x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:53:45
4/9 22:14:07
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson